Головна
/
Новини
/
Сімейне кафе в Харкові

Сімейне кафе в Харкові

17.06.2021
Корпоратив

Сімейне кафе в Харкові

Кафе Харків ГОА – це заклад індійської кухні, яке знаходиться в серці міста. Знайти наше кафе зовсім просто, адже запах східних прянощів і свіжих спецій ви почуєте ще не доходячи до кафе. Кухня Індії славиться великим вибором страв з бобів і овочів, приправлених спеціями, одне з перших місць серед яких займає суміш каррі.

Основний компонент багатьох страв – рис, який в комплексі з коржем і спеціями складає блюдо тхали або подається разом з каррі, все страви не тільки смачні, а ще й корисні.

Сімейне тематичні кафе Харків


І хто ж не любить справжні східні солодощі, тому в кафе Харків ГОА кожен член сім’ї знайде багато смачного. Мета нашого закладу – зачарувати наших клієнтів східною кухнею, відчути справжній смак Індії.

Великий вибір закусок, салатів і основних страв будуть приготовлені виключно за рецептами індійської кухні. Всі хто хоч раз бували в Індії запам’ятовують ту радо по відношенню до гостя і той домашній затишок який наповнює вас відразу, як тільки ви опиняєтеся там.

Цих принципів ми дотримуємося і в нашому кафе, хіба що за вікном Ви будете бачити справжню перлину Східної України – Харків.

Кожен гість тематичного кафе в Харкові ГОА обов’язково зануриться в світ гастрономії Індії і відчує себе найбажанішим гостем.

Інші новини

Offline ! We will start taking orders in

0Hours 0Minutes 0Seconds